Kilka słów o nas

Firma Budowlano - Handlowa PICO-BELLO to firma z tradycjami realizująca kompleksowo inwestycje „pod klucz” zarówno dla inwestorów publicznych jak i prywatnych od 1992 rok.

Profil działalności rozwijał się sukcesywnie od najprostrzych realizacji związanych z pracami wykończeniowymi itp. do bardziej złożonych, jak budowa kompletnych obiektów kubaturowych czy wykonywanie nawierzchni drogowych, co pozwoliło długoletnim pracownikom firmy stanowiącym trzon zaplecza personalnego, nabyć wiedzę i umiejętności praktyczne w każdej gałęzi budwnictwa.

Obecnie pracownicy firmy sukcesywnie uczestniczą w szkoleniach organizowanych przez czołowych producentów materiałów do zastosowania w budownictwie, aby dynamicznie rozwijający się rynek technologii budowlanych nie stanowił żadnych tajemic, a zdobyta wiedza mogą znaleźć zostosowanie ku zadowoleniu potencjalnych klientów.

Firma posiada solidne zaplecze administracyjne zapewniające profesjonalną obsługę klientów od strony prawno- formalnej. Zapewniamy również wykonanie wyceny dla realizowanych inwestycji w ramach kosztorysów oraz kalkulacji uproszczonych.

Długoletnie doświadczenie pozwala na realizację inwestycji o skomplikowanym stopniu trudności zaspokajając nawet najbardziej wygórowane potrzeby Zamawiającego. Współpracujemy między innymi z instytucjami takimi jak banki, urzędy gmin, urzedy miast, a także inwestorami prywatnymi.
Wszystkie nawet najmniejsze zlecenia realizujemy w myśl maksymy firmy „PICO-BELLO” czyli bez zarzutu. Ugruntowana pozycja firmy na rynku budowlanym, poparta zadowoleniem inwestorów oraz efektami wykonywanych zadań pozwala stwierdzić z dumą, że można nam zaufać. Do każdnych robót podchodzimy z zachowaniem pełnej uczciwości oraz dokładamy wszelkiej staranności, aby docelowy odbiorca był zadowolony zarówno w aspekcie jakościowym, jak i ekonomicznym.
Oprócz działalności gospodarczej firma aktywnie wspomaga inicjatywy charytatywne związane z pomocą finansową dla akcji „pomoc dla Afryki” w ramach programu Spe Salvi czy młodzieżowy przegląd piosenki religijnej „BARKA”. Jeteśmy honorowym członkiem Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „LIVER”.